Nieuwe planning nachtafsluitingen A2
Rijkswaterstaat is al enige weken bezig met het aanpassen van de wegmarkering op de A2 tussen de knooppunten Het Vonderen en Kerensheide. Met deze werkzaamheden worden de huidige twee rijstroken en de spitsstrook omgezet naar drie permanent beschikbare rijstroken per rijrichting. Door de regen van de afgelopen dagen konden de werkzaamheden enkele nachten niet doorgaan. Hierdoor is de planning van de afsluitingen aangepast.
Nachtafsluitingen
In verband met de aanpassing worden verschillende af- en toeritten tijdelijk afgesloten. De afsluitingen vinden plaats tussen 21.00 en 05.00 uur. De hieronder genoemde nieuwe planning geldt als de weersomstandigheden het toelaten. Bij opnieuw slecht weer kan de planning verschuiven.
De resterende nachtafsluitingen in de richting van Eindhoven, van 21.00 uur tot 05.00 uur zijn:
- Roosteren: op dinsdag 9 september de afrit en toerit.
- Born: op woensdag 10 september alleen de toerit en op donderdag 11 september de afrit en toerit.
- Swentibold, verzorgingsplaats: maandag 15 september en dinsdag 16 september.
- Urmond: woensdag 17 september de afrit en toerit.
Extra reistijd en hinder
De aangepaste weginrichting en nachtafsluitingen kunnen leiden tot extra reistijd 5-10 minuten. De omleidingen worden ter plaatse met gele borden aangegeven. Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers hun reis goed te plannen en, waar mogelijk, buiten de nachten te reizen waarin gewerkt wordt.
Weekendafsluitingen
Naast deze aangepaste wegsituatie, zijn er de komende tijd meerdere weekendafsluitingen gepland op de A2 tussen de knooppunten Het Vonderen en Kerensheide. Beide rijrichtingen zijn dan volledig afgesloten. Dit is nodig omdat deze werkzaamheden niet veilig uitgevoerd kunnen worden met passerend verkeer, zoals het verwijderen van viaducten. Van 14 tot 17 november staat de eerste weekendafsluiting gepland. (Planning onder voorbehoud). Kijk voor meer informatie over de werkzaamheden op www.a2vonderenkerensheide.nl/actueel.